Produkty Kolekcje
O nas Partnerzy Kontakt Blog Regulamin

Texture Collection

UN’COMMON MARBLE

Styczeń 26th, 2021


Marmur to materiał pełen kontrastów. Ciężki i twardy, ale wymaga nadzwyczajnej delikatności w obróbce. Fascynuje swoim szlachetnym polerem, a wydobywany jest przy użyciu koparek i pił. Uwielbiana od starożytności Carrara niezmiennie zachwyca nas do dziś. Skąd pochodzą nasze kamienie? Jak do nas trafiają?
CZYTAJ DALEJ

Meble z marmuru

Our values

Grudzień 2nd, 2020


Tworząc markę od podstaw możemy decydować w jaki sposób kreować nie tylko naszą ofertę czy sposób komunikacji z naszymi Klientami, ale również możemy podjąć decyzję jakimi wartościami chcemy kierować się w biznesie. Są to kwestię, których nie widać, ale stanowią kręgosłup każdej działalności.

CZYTAJ DALEJ

Un’common team

Październik 20th, 2020


Nazywamy się Gosia i Maciek Koryccy, jesteśmy partnerami w życiu i biznesie. Nasza historia zaczyna się w Łodzi, gdzie poznaliśmy się, a później stworzyliśmy Un’common. Gosia to rodowita łodzianka, a Maciek przyjechał z Zielonej Góry. Początkowo każde z nas pracowało w swoim zawodzie. Gosia jako architekt, przy dużej łódzkiej inwestycji, a Maciek w nieruchomościach, jednak wszystko się zmieniło w 2016 roku.

CZYTAJ DALEJ

DARMOWA DOSTAWA

Lipiec 16th, 2020


Od dziś to my zajmujemy się przesyłką, a Ty nie ponosisz kosztów dostawy.

Od początku naszej działalności przykładamy wielką wagę do kwestii logistycznych. Szczególnie zależy nam aby meble docierały do swych domów sprawnie i bez przykrych niespodzianek. W tym celu współpracujemy wyłącznie z zaufanymi i  wyselekcjonowanymi firmami transportowymi.

CZYTAJ DALEJ