Produkty Kolekcje
O nas Partnerzy Kontakt Blog Regulamin

Texture Collection

new_collection_braz

NOWA KOLEKCJA NA MAISON&OBJET

Styczeń 2nd, 2020


Koniec roku był dla nas naprawdę intensywny, a to za sprawą nadchodzących wyzwań o których chcielibyśmy Was poinformować! 17-21 Stycznia 2020 będziemy mieli wielką przyjemność zaprezentować nasze meble na targach MAISON ET OBJET w Paryżu.

CZYTAJ DALEJ

uncommon_post_coffeetable_1

Stolik kawowy, znajdź swój ideał

Grudzień 19th, 2019


Okazuje się, że wybór idealnego stolika kawowego to prawdziwe wyzwanie i poprzedzony jest zwykle długimi rodzinnymi analizami. Często mówicie nam, że zanim zdecydowaliście się na „ten jedyny” Wasza kanapa pozostawała singielką przez długie lata! Nic dziwnego. Możliwości jest naprawdę dużo, a dodatkowo Wasze potrzeby są często bardzo różne. Dlatego postanowiliśmy odpowiedzieć na kilka najczęściej pojawiających się pytań.
CZYTAJ DALEJ

all-about-console-tables

7 pomysłów na aranżacje konsoli

Grudzień 18th, 2019


To niesamowite, że o konsolach mówi się, że spełniają wyłącznie ozdobną funkcję, a tymczasem to właśnie one dają dziesiątki pomysłów na aranżacje w różnych pomieszczeniach i wnętrzarskich konfiguracjach. W tym poście chcielibyśmy opisać kilka najciekawszych!

CZYTAJ DALEJ

wabi-sabi-philosophy-_1

Wabi sabi, czy jesteście gotowi?

Grudzień 17th, 2019


Najprościej rzecz ujmując w Un’common nie podążamy za aktualnymi trendami. Inspirują nas naturalne materiały, nieoczywiste połączenia i proste, harmonijne formy. Oczywiście z zaciekawieniem śledzimy co dzieje się w branży, ale z pewnością nie staramy się wpisywać w każdy nadchodzący trend.

CZYTAJ DALEJ