Produkty Kolekcje
O nas Partnerzy Kontakt Wydarzenia Regulamin
konkurs

Konkurs

Czerwiec 11th, 2019


Lato, gorąco! A my postanowiliśmy podgrzać jeszcze atmosferę obiecanym konkursem. Do wygrania nasza konsola Hop 95/25/80 cm, kolor blatu będziecie mogli wybrać sami! Poniżej znajdziecie zasady konkursu. Postaraliśmy się, żeby nie było zbyt trudno, ale też ciekawie!

CZYTAJ DALEJ

uncommon_post_scandi_1-copy

Un’common x Scandilove

Maj 10th, 2019


Przy okazji ostatniej realizacji uświadomiliśmy sobie, że nasza współpraca ze SCANDILOVE trwa już 2 lata! W tym czasie meble Un’common uzupełniły wnętrza aż 6 łódzkich mieszkań. Za każdym razem są to wyjątkowe projekty, które łączy skandynawski minimalizm, ale też

CZYTAJ DALEJ

uncommon_solo_1

Kolekcja TERRAZZO

Kwiecień 27th, 2019


Kolekcja TERRAZZO miała swoją premierę z początkiem wiosny, jednak prace nad nią zaczęły się znacznie wcześniej. Niektóre rzeczy dzieją się u nas w zawrotnym tempie, a inne trwaj niespodziewanie długo. O lastryko, jako o materiale z potencjałem myśleliśmy już niemal od lat, jednak wciąż coś stawało na przeszkodzie i ten piękny materiał nie trafiał do naszych kolekcji.

CZYTAJ DALEJ

tyt_uncommon_najlepsze-filmy

Najlepsze wnętrza filmowe

Luty 11th, 2019


Każda praca jest obciążona jakimś zawodowym zboczeniem. Zawsze ze zgrozą myślę o polonistach i filologach, których nasze błędy językowe atakują na każdym kroku, choć pewnie znajdą się też gorsze przykłady ;). U nas na szczęście jest całkiem przyjemnie.
CZYTAJ DALEJ