Produkty Kolekcje
O nas Partnerzy Kontakt Blog Regulamin

Texture Collection

DARMOWA DOSTAWA

Lipiec 16th, 2020


Od dziś to my zajmujemy się przesyłką, a Ty nie ponosisz kosztów dostawy.

Od początku naszej działalności przykładamy wielką wagę do kwestii logistycznych. Szczególnie zależy nam aby meble docierały do swych domów sprawnie i bez przykrych niespodzianek. W tym celu współpracujemy wyłącznie z zaufanymi i  wyselekcjonowanymi firmami transportowymi.

CZYTAJ DALEJ

Happy B-day to us!

Lipiec 1st, 2020


Un’common ma już 4 lata! Czteroletni człowiek to już poważna postać. Umie chodzić, wie jakie są jego ulubione lody, a w przedszkolu rozwinął swoje socjalne umiejętności. Z młodą polską marką jest całkiem podobnie.

CZYTAJ DALEJ

#wspieramPL #polskiekupujesz

Marzec 30th, 2020

 


W nowy tydzień wchodzimy pełni nadziei. Całym sercem włączamy się do akcji #wpieramyPL i #polskiekupujesz, które zachęcają do wspierania polskich marek, biznesów, manufaktur. Dlatego jeśli stoisz właśnie przed zakupem mebli, ceramiki, biżuterii, ubrań dla siebie lub dzieci, kosmetyków czy choćby artykułów spożywczych staraj się wybierać polskie, lokalne produkty.
CZYTAJ DALEJ

Odmień wnętrza bez wychodzenia z domu

Marzec 22nd, 2020


Jeszcze półtora miesiąca temu nikt by nie uwierzył, że najbardziej rozwinięte gospodarki świata zatrzymają się, a miliony ludzi, którzy byli mniejszymi lub większymi trybikami tej wielkiej naoliwionej maszyny, zostaną w domu.

CZYTAJ DALEJ