Produkty Kolekcje
O nas Partnerzy Kontakt Blog Regulamin
uncommon_post_coffeetable_1

Stolik kawowy, znajdź swój ideał

Październik 30th, 2019


Okazuje się, że wybór idealnego stolika kawowego to prawdziwe wyzwanie i poprzedzony jest zwykle długimi rodzinnymi analizami. Często mówicie nam, że zanim zdecydowaliście się na „ten jedyny” Wasza kanapa pozostawała singielką przez długie lata! Nic dziwnego. Możliwości jest naprawdę dużo, a dodatkowo Wasze potrzeby są często bardzo różne. Dlatego postanowiliśmy odpowiedzieć na kilka najczęściej pojawiających się pytań.
CZYTAJ DALEJ

all-about-console-tables

7 pomysłów na aranżacje konsoli

Wrzesień 13th, 2019


To niesamowite, że o konsolach mówi się, że spełniają wyłącznie ozdobną funkcję, a tymczasem to właśnie one dają dziesiątki pomysłów na aranżacje w różnych pomieszczeniach i wnętrzarskich konfiguracjach. W tym poście chcielibyśmy opisać kilka najciekawszych!

CZYTAJ DALEJ

wabi-sabi-philosophy-_1

Wabi sabi, czy jesteście gotowi?

Sierpień 9th, 2019


Najprościej rzecz ujmując w Un’common nie podążamy za aktualnymi trendami. Inspirują nas naturalne materiały, nieoczywiste połączenia i proste, harmonijne formy. Oczywiście z zaciekawieniem śledzimy co dzieje się w branży, ale z pewnością nie staramy się wpisywać w każdy nadchodzący trend.

CZYTAJ DALEJ

Summer Time by Un'common BLOG POST

Summer Time

Czerwiec 27th, 2019


W końcu przyszło lato! A z nim dłuższe dni, słońce i wakacyjne wyjazdy. Właściwie z naszego punktu widzenia lato ma same plusy, bo wszystkie okoliczności sprawiają, że po prostu człowiekowi chce się bardziej! A to akurat bardzo dobrze, bo jest nad czym pracować! Na początek aktualności i szybkie „co u nas”…
CZYTAJ DALEJ