Produkty Kolekcje
O nas Partnerzy Kontakt Blog Regulamin

Texture Collection

Happy B-day to us!

Lipiec 1st, 2020


Un’common ma już 4 lata! Czteroletni człowiek to już poważna postać. Umie chodzić, wie jakie są jego ulubione lody, a w przedszkolu rozwinął swoje socjalne umiejętności. Z młodą polską marką jest całkiem podobnie. Umiemy już poruszać się w skomplikowanym świecie przedsiębiorców. Znamy się na fakturach, podatkach i urzędach. Rozwinęliśmy też nasze umiejętności społeczne, bo zgromadziliśmy wokół siebie wiele życzliwych osób, a naszych Obserwatorów jak i Klientów liczymy już w tysiącach <3 No i oczywiście wiemy jakie są nasze ulubione lody – pistacjowe 😉

CZYTAJ DALEJ

#wspieramPL #polskiekupujesz

Marzec 30th, 2020

 


W nowy tydzień wchodzimy pełni nadziei. Całym sercem włączamy się do akcji #wpieramyPL i #polskiekupujesz, które zachęcają do wspierania polskich marek, biznesów, manufaktur. Dlatego jeśli stoisz właśnie przed zakupem mebli, ceramiki, biżuterii, ubrań dla siebie lub dzieci, kosmetyków czy choćby artykułów spożywczych staraj się wybierać polskie, lokalne produkty.
CZYTAJ DALEJ

Odmień wnętrza bez wychodzenia z domu

Marzec 22nd, 2020


Jeszcze półtora miesiąca temu nikt by nie uwierzył, że najbardziej rozwinięte gospodarki świata zatrzymają się, a miliony ludzi, którzy byli mniejszymi lub większymi trybikami tej wielkiej naoliwionej maszyny, zostaną w domu.

CZYTAJ DALEJ

STORY OF: GRUFF COFFEE TABLE

Marzec 16th, 2020


Czasami myślimy sobie o drewnie, szkle, ceramice.. jest tyle świetnych materiałów, z których można tworzyć meble, ale wtedy otwieramy galerię zdjęć w telefonie lub wchodzimy na plac naszego kamieniarza i serce bije mocniej. Marmur jest naszą prawdziwą miłością. Są takie kamienie, które przy każdej wizycie wywołują uśmiech na naszych twarzach i krótkie:
„.. ten to jest naprawdę piękny”.

CZYTAJ DALEJ