Produkty Kolekcje
O nas Partnerzy Kontakt Blog Regulamin

Texture Collection

SALE IS IN THE AIR

Maj 5th, 2020


W powietrzu czuć już lato. Maj to idealny moment na powiew świeżości również we wnętrzu Twojego domu dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową promocję. Przez cały miesiąc nasza kolekcja TEXTURE będzie dostępna w cenach obniżonych o 15 %, bez wyjątku!

CZYTAJ DALEJ

#wspieramPL #polskiekupujesz

Marzec 30th, 2020

 


W nowy tydzień wchodzimy pełni nadziei. Całym sercem włączamy się do akcji #wpieramyPL i #polskiekupujesz, które zachęcają do wspierania polskich marek, biznesów, manufaktur. Dlatego jeśli stoisz właśnie przed zakupem mebli, ceramiki, biżuterii, ubrań dla siebie lub dzieci, kosmetyków czy choćby artykułów spożywczych staraj się wybierać polskie, lokalne produkty.
CZYTAJ DALEJ

Odmień wnętrza bez wychodzenia z domu

Marzec 22nd, 2020


Jeszcze półtora miesiąca temu nikt by nie uwierzył, że najbardziej rozwinięte gospodarki świata zatrzymają się, a miliony ludzi, którzy byli mniejszymi lub większymi trybikami tej wielkiej naoliwionej maszyny, zostaną w domu.

CZYTAJ DALEJ

STORY OF: GRUFF COFFEE TABLE

Marzec 16th, 2020


Czasami myślimy sobie o drewnie, szkle, ceramice.. jest tyle świetnych materiałów, z których można tworzyć meble, ale wtedy otwieramy galerię zdjęć w telefonie lub wchodzimy na plac naszego kamieniarza i serce bije mocniej. Marmur jest naszą prawdziwą miłością. Są takie kamienie, które przy każdej wizycie wywołują uśmiech na naszych twarzach i krótkie:
„.. ten to jest naprawdę piękny”.

CZYTAJ DALEJ