Produkty Kolekcje
O nas Partnerzy Kontakt Blog Regulamin

Texture Collection

Un’common team

Październik 20th, 2020

 


Nazywamy się Gosia i Maciek Koryccy, jesteśmy partnerami w życiu i biznesie. Nasza historia zaczyna się w Łodzi, gdzie poznaliśmy się, a później stworzyliśmy Un’common. Gosia to rodowita łodzianka, a Maciek przyjechał z Zielonej Góry. Początkowo każde z nas pracowało w swoim zawodzie. Gosia jako architekt, przy dużej łódzkiej inwestycji, a Maciek w nieruchomościach, jednak wszystko się zmieniło w 2016 roku.

CZYTAJ DALEJ

DARMOWA DOSTAWA

Lipiec 16th, 2020


Od dziś to my zajmujemy się przesyłką, a Ty nie ponosisz kosztów dostawy.

Od początku naszej działalności przykładamy wielką wagę do kwestii logistycznych. Szczególnie zależy nam aby meble docierały do swych domów sprawnie i bez przykrych niespodzianek. W tym celu współpracujemy wyłącznie z zaufanymi i  wyselekcjonowanymi firmami transportowymi.

CZYTAJ DALEJ

Happy B-day to us!

Lipiec 1st, 2020


Un’common ma już 4 lata! Czteroletni człowiek to już poważna postać. Umie chodzić, wie jakie są jego ulubione lody, a w przedszkolu rozwinął swoje socjalne umiejętności. Z młodą polską marką jest całkiem podobnie.

CZYTAJ DALEJ

#wspieramPL #polskiekupujesz

Marzec 30th, 2020

 


W nowy tydzień wchodzimy pełni nadziei. Całym sercem włączamy się do akcji #wpieramyPL i #polskiekupujesz, które zachęcają do wspierania polskich marek, biznesów, manufaktur. Dlatego jeśli stoisz właśnie przed zakupem mebli, ceramiki, biżuterii, ubrań dla siebie lub dzieci, kosmetyków czy choćby artykułów spożywczych staraj się wybierać polskie, lokalne produkty.
CZYTAJ DALEJ