Produkty Kolekcje
O nas Partnerzy Kontakt Blog Regulamin

Texture Collection

wspierampl

#wspieramPL

Marzec 30th, 2020

 


W nowy tydzień wchodzimy pełni nadziei. Całym sercem włączamy się do akcji #wpieramyPL, która zachęca do wspierania polskich marek, biznesów, manufaktur. Dlatego jeśli stoisz właśnie przed zakupem mebli, ceramiki, biżuterii, ubrań dla siebie lub dzieci, kosmetyków czy choćby artykułów spożywczych staraj się wybierać polskie, lokalne produkty.
CZYTAJ DALEJ

stay-home-uncommon

Odmień wnętrza bez wychodzenia z domu

Marzec 22nd, 2020


Jeszcze półtora miesiąca temu nikt by nie uwierzył, że najbardziej rozwinięte gospodarki świata zatrzymają się, a miliony ludzi, którzy byli mniejszymi lub większymi trybikami tej wielkiej naoliwionej maszyny, zostaną w domu.

CZYTAJ DALEJ

story-of-gruff

STORY OF: GRUFF COFFEE TABLE

Marzec 16th, 2020


Czasami myślimy sobie o drewnie, szkle, ceramice.. jest tyle świetnych materiałów, z których można tworzyć meble, ale wtedy otwieramy galerię zdjęć w telefonie lub wchodzimy na plac naszego kamieniarza i serce bije mocniej. Marmur jest naszą prawdziwą miłością. Są takie kamienie, które przy każdej wizycie wywołują uśmiech na naszych twarzach i krótkie:
„.. ten to jest naprawdę piękny”.

CZYTAJ DALEJ

new_collection_braz

NOWA KOLEKCJA NA MAISON&OBJET

Styczeń 2nd, 2020


Koniec roku był dla nas naprawdę intensywny, a to za sprawą nadchodzących wyzwań o których chcielibyśmy Was poinformować! 17-21 Stycznia 2020 będziemy mieli wielką przyjemność zaprezentować nasze meble na targach MAISON ET OBJET w Paryżu.

CZYTAJ DALEJ