Produkty Kolekcje
O nas Partnerzy Kontakt Blog Regulamin

Happy B-day to us!



Un’common ma już 4 lata! Czteroletni człowiek to już poważna postać. Umie chodzić, wie jakie są jego ulubione lody, a w przedszkolu rozwinął swoje socjalne umiejętności. Z młodą polską marką jest całkiem podobnie.

Umiemy już poruszać się w skomplikowanym świecie przedsiębiorców. Znamy się na fakturach, podatkach i urzędach. Rozwinęliśmy też nasze umiejętności społeczne, bo zgromadziliśmy wokół siebie wiele życzliwych osób, a naszych Obserwatorów jak i Klientów liczymy już w tysiącach <3 No i oczywiście wiemy jakie są nasze ulubione lody – pistacjowe 😉

 

Przez te 4 lata było wszystko. Były łzy radości, smutku, czasem z bezradności rozkładaliśmy ręce, a czasami tańczyliśmy ze szczęścia. Były też epickie „faile” – Wysłać do Monachium komplet stolików kawowych, który nie jest kompletem, bo ma różne kolory blatów – BYŁO, jechać do Monachium aby osobiście naprawić swój błąd i jednocześnie zwiedzić to piękne miasto – BYŁO. Był też gruntowny remont nowego biura z efektownym zalaniem w tydzień później – zdarza się. Czasami żeby się nie pogubić trzeba nawet ustalić hierarchię problemów. Nie bez przyczyny naszym ulubionym powiedzeniem jest „Nie wszystkie problemy na raz”.


Momentami było światowo: Eindhoven, Londyn, Paryż. Mamy też na koncie parę sukcesów – dawno nic nas nie ucieszyło tak jak 300 szt. spersonalizowanych kartonów, które całkowicie zawaliły nam biuro. Oczywiście myśl, że nasze nowa siedziba może być już za mała odsuwamy na razie w najgłębsze zakamarki umysłu, bo wiadomo … nie wszystkie problemy na raz 😉


ALE DZIŚ JEST CZAS ŚWIĘTOWANIA! Dlatego z okazji urodzin przygotowaliśmy dla Was kod promocyjny: HAPPY20 ! Wpisując go w zamówieniu otrzymacie 20% rabatu na całą zawartość koszyka! Promocja trwa od 02.07 do 14.07.

Ściskamy,
Gosia & Maciek