Produkty Kolekcje
O nas Partnerzy Kontakt Blog Regulamin

NOWA KOLEKCJA NA MAISON&OBJETKoniec roku był dla nas naprawdę intensywny, a to za sprawą nadchodzących wyzwań o których chcielibyśmy Was poinformować! 17-21 Stycznia 2020 będziemy mieli wielką przyjemność zaprezentować nasze meble na targach MAISON ET OBJET w Paryżu.

Udział w tym wyjątkowym wydarzeniu był dla nas dodatkową motywacją do stworzenia kolekcji naszych marzeń!

Największą inspiracją Un’common jest otaczający świat – to bogactwo tekstur, faktur i kształtów. W naszej najnowszej kolekcji poświęciliśmy im jeszcze więcej uwagi. Odkryliśmy nowe możliwości pracy z naszym ukochanym marmurem. Nadaliśmy mu fakturę wyczuwalną pod palcami dłoni, ale nie wpływającą na wygodę codziennego użytkowania. Sięgamy po nowe materiały, technologie i współprace. TEXTURE to pierwsza kolekcja, która działa na zmysły! Królują w niej nie tylko marmur i stal, ale jest też drewno, a nawet wełna. Dzięki współpracy z naszymi przyjaciółkami z Tartaruga zaprojektowaliśmy dla Was niesamowity stołek z ręcznie tkanym, wełnianym siedziskiem. To unikalny, a wręcz kolekcjonerski mebel. W kolekcji po raz pierwszy znalazły się też meble z drewna: komoda o zaskakującym wnętrzu, szafka dla melomanów i konsola z szufladami, na którą tak bardzo czekaliście. Wszystkie już niedługo trafią na naszą stronę, a tymczasem przedpremierowo prezentujemy kilka zdjęć.

uncommon_forst-console_1
uncommon_forst-console_4
uncommon_forst-sideboard_1
uncommon_forst-sideboard_2
uncommon_gruff_1
uncommon_gruff_2
uncommon_lup_1
uncommon_lup_2

Chcielibyśmy Wam podziękować za to, że kolejny rok jesteście z nami! To dzięki Wam możemy robić to co kochamy i staramy się Wam odwdzięczać tworząc wyjątkowe meble, poszerzając ofertę, wychodząc na przeciw Waszym potrzebom.

Zdjęcia Karolina Grabowska KABOOMPICS
Grafika tytułowa Marta Nawrocka

Ściskamy,
Gosia&Maciek