Produkty Kolekcje
O nas Partnerzy Kontakt Blog Regulamin

Our values


Meble z marmuru

Tworząc markę od podstaw możemy decydować w jaki sposób kreować nie tylko naszą ofertę czy sposób komunikacji z naszymi Klientami, ale również możemy podjąć decyzję jakimi wartościami chcemy kierować się w biznesie. Są to kwestię, których nie widać, ale stanowią kręgosłup każdej działalności.

Produkujemy lokalnie

Produkcję naszych mebli powierzamy prawdziwym specjalistom, ale o ich procesie powstawania wiemy wszystko. Każdego dnia czerpiemy inspirację z wieloletniego doświadczenia i wiedzy naszych podwykonawców. Pracując w oparciu o lokalnych podwykonawców, utrzymujemy krótki łańcuch dostaw, budujemy wzajemne zaufanie oraz prowadzimy stałą kontrolę jakości naszych produktów. Nie mniej ważna jest dla nas atmosfera współpracy i wzajemny szacunek oraz kultura w kontakcie z naszymi partnerami biznesowymi. Naszą współpracę opieramy jedynie na pozytywnych emocjach i wierzymy, że docierają one również do Was.

Dbamy o środowisko

Troska o środowisko jest dla nas ważna zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, dlatego też:

– każdego dnia staramy się minimalizować ilość produkowanych odpadów

– z biegiem czasu nasze produkty zyskały dedykowane kartonowe opakowania. Dopasowane opakowanie minimalizuje konieczność stosowania wypełniaczy i sprawia, że przesyłka jest nie tylko bardziej eko- ale również ekonomiczna.

– REUSE to  już dla nas świętość – wykorzystujemy ponownie palety, stare opakowania, czy kartki w drukarce (choć drukujemy tylko jeśli to konieczne). Odpady produkcyjne, jak skrawki marmuru wykorzystujemy do produkcji mniejszych akcesoriów takich jak okrągłe tacki OVAL.

Wciąż uczymy się ekologii w biznesie. Wiele udało się już zrobić, ale wiemy, że w tej dziedzinie zawsze można zrobić coś lepiej. Nie mamy też złudzeń, że każda produkcja jest obciążeniem dla środowiska, dlatego tym bardziej zależy nam by był on możliwe minimalny. Wierzymy, że ekologia to nasz obowiązek nie tylko z perspektywy przedsiębiorcy ale i klienta.

Meble na lata

Nasze meble to meble na pokolenia, ich ponadczasowe i uniwersalne formy pozwolą cieszyć się nimi w niezliczonych aranżacjach i wnętrzach, jednak o ich prawdziwej długowieczności stanowią najwyższej jakości materiały oraz solidne wykonanie. Jednym z najważniejszych odłamów ekologii jest świadomy konsumpcjonizm, w którym ograniczamy ilość zakupów koncentrując się jednocześnie na ich wysokiej jakości. Świadome zakupy, podczas których poznajemy pochodzenie mebla, wchodzimy w interakcję z marką, daje wiele satysfakcji oraz prawdziwą przyjemność korzystania z produktów najwyższej jakości.

Ściskamy,
Gosia&Maciek