Produkty Kolekcje
O nas Partnerzy Kontakt Blog Regulamin

STORY OF: GRUFF COFFEE TABLECzasami myślimy sobie o drewnie, szkle, ceramice.. jest tyle świetnych materiałów, z których można tworzyć meble, ale wtedy otwieramy galerię zdjęć w telefonie lub wchodzimy na plac naszego kamieniarza i serce bije mocniej. Marmur jest naszą prawdziwą miłością. Są takie kamienie, które przy każdej wizycie wywołują uśmiech na naszych twarzach i krótkie:
„.. ten to jest naprawdę piękny”.

Są takie które czekają na specjalny projekt lub odważnego Klienta. Ale my sami też poszukujemy nowych materiałów i możliwości pracy z naszym ukochanym marmurem. Najnowsza kolekcja TEXTURE, była dla nas wielkim krokiem naprzód. Inspirowana otaczającym światem – bogactwem faktur, kształtów, kolorów i TEKSTUR …

uncommon_gruff-blog_3
uncommon_gruff-blog_3a
uncommon_gruff-blog_2
uncommon_gruff-blog

Zainspirowała nas powtarzalność cieni czy delikatnych fałd tworzonych na piasku. Kiedy w głowie zaczął kiełkować pomysł na stworzenie blatu o delikatnej, prążkowanej fakturze przeszliśmy do fazy testów. Trwały niemal 2 miesiące i pozwoliły określić, które gatunki kamienia warto poddać takiej obróbce. Odkryliśmy, że frezowanie marmuru nadaje mu niewyrafinowanej elegancji i w trudny do wytłumaczenia sposób, dodaje subtelności i zmysłowości. To trochę jak wnętrze pokoju ozdobione cieniem rzuconym przez zamontowane w oknie żaluzje.

uncommon_gruffl_12

uncommon_gruff-blog_6
uncommon_gruff-blog_7

GRUFF to zestaw 3 stolików o średnicy 45, 70 i 90 cm, które sprawdzą się zarówno jako komplet lub jako pojedynczy mebel.  Każdy z mebli dostępny jest z 4 rodzajami kamienia:
– biały, ryflowany –  Carrara
– biały, poler – Carrara
– grafitowy, ryflowany – Pietra Grey
– czarny szczotkowany – Nero Marquina

Możesz stworzyć własne zestawienie kolorystyczne, a jeśli frezowany blat to dla Ciebie zbyt duża ekstrawagancja, możesz wybrać klasyczną wersję wykończenia. My jesteśmy z tych prążków strasznie dumni i wiemy że i Wy je pokochacie!

Sprawdź GRUFF L , GRUFF M , GRUFF S 

uncommon_gruff_1
uncommon-gruff-set
uncommon_gruff-table-l_8-kopia
uncommon_forst-sideboard_8-kopia
Ściskamy,
Gosia&Maciek