Produkty Kolekcje
O nas Partnerzy Kontakt Blog Regulamin

Un’common teamNazywamy się Gosia i Maciek Koryccy, jesteśmy partnerami w życiu i biznesie. Nasza historia zaczyna się w Łodzi, gdzie poznaliśmy się, a później stworzyliśmy Un’common. Gosia to rodowita łodzianka, a Maciek przyjechał z Zielonej Góry. Początkowo każde z nas pracowało w swoim zawodzie. Gosia jako architekt, przy dużej łódzkiej inwestycji, a Maciek w nieruchomościach, jednak wszystko się zmieniło w 2016 roku.

Gosia kończyła studia podyplomowe na łódzkiej ASP, to był bardzo kreatywny czas i to wtedy powstała pierwsza kolekcja mebli Pattern, oparta na mocnych, geometrycznych wzorach. Marmur od początku był sercem każdego produktu. Obserwacja tego pięknego, naturalnego materiału w architekturze przerodziła się całkowitą fascynację i stała się kwintesencją naszej marki. Pół roku później powstał pierwszy sklep internetowy, a Un’common oficjalnie pojawiło się w spisie przedsiębiorców. W 2017 Maciek dołączył do firmy, porzucając swoją dotychczasową pracę. To było ryzykowne posunięcie, ale też najlepsza możliwa decyzja.

Un’common powstało z miłości do architektury i wzornictwa, pasji, ambicji do tworzenia własnych projektów i budowania marki. Nie było tu kalkulacji, wielkich strategii, ale była determinacja i wiara we własne możliwości.

Od tamtego czasu zmieniło bardzo dużo, ale nie nasza miłość do naturalnego kamienia, prostoty i harmonijnych form. Nie zmieniło się też nasze zaangażowanie. Cieszymy się widząc, że firma wciąż się rozwija, jednak wierzymy, że to dopiero początek naszej drogi, a przed nami jeszcze wiele inspirujących spotkań, współpracy, projektów..